Комунальний заклад

«Чернігівський обласний пошуковий науково-редакційний центр»

Чернігівської обласної ради

Науково-редакційний центр є правонаступником комунального закладу «Пошукове агентство по створенню науково-документальних серіалів «Книга Пам’яті» та «Реабілітовані історією» Чернігівської обласної ради, створеного 22 грудня 2005 року.
У 2005 – червні 2011 році керівництво закладом здійснювала О.І. Желєзна. За період її роботи було підготовлено та опубліковано І–ІІ том науково-документальної серії книг «Реабілітовані історією».
Протягом червня 2011 – липня 2016 року заклад очолювала директор О.В. Лисенко. За цей час було опубліковано ІІІ–V том серії «Реабілітовані історією», низку збірників документів та матеріалів, присвячених проблематиці вітчизняної історії.
У липні 2016 року Пошукове агентство було об’єднане з Комунальним закладом «Чернігівський том енциклопедичного видання «Звід пам’яток історії та культури України» Чернігівської обласної ради, утвореним 02 жовтня 2008 року, який очолювала Е.М. Ілляшенко.
У грудні 2016 року заклад було підпорядковано Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської обласної державної адміністрації.
Від 23 лютого 2017 року установа має сучасну назву – Комунальний заклад «Чернігівський обласний пошуковий науково-редакційний центр» Чернігівської обласної ради (скорочено – «Науково-редакційний центр»). Від липня 2016 року заклад очолює директор Олена Михайлівна Потапенко.
Роботу над виданнями Науково-редакційного центру здійснює високопрофесійний колектив наукових редакторів.


Наші видання:Кiлькiсть вiдвiдувачiв счетчик посещений